Zaloguj | Rejestracja | Przypomnij hasło | Premium
Szukaj na stronie:
Polecamy

Everly (2015)

Ukrywająca się w swoim apartamencie kobieta stawia czoła licznej grupie morderców nasłanych przez jej byłego chłopaka - szefa mafii.

Polecamy

Więzień labiryntu / The Maze Runner (2014)

Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O`Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Polecamy

Ewolucja planety małp (2014)

Kontynuacja `Genezy planety małp`, w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupą ludzi, którzy przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi.

Polecamy

See No Evil 2 (2014)

Grupa przyjaciół udaje się do kostnicy, by zrobić Amy urodzinową niespodziankę. W tym samym czasie zostaje przywieziony Jacob Goodnight.

Polecamy

Zaplikowani / Zapped (2014)

Zoey Stevens jest 17-letnią uczennicą liceum, która specjalizuje się w tańcu i nauce. Wszystko się zmienia, gdy Zoey musi zmienić szkołę by razem z matką zamieszkać w domu swojego nowego ojczyma i jego synami. Zoey pobiera na komórkę aplikacje do szkolenia psów i odkrywa, że dzięki niej może wydawać polecenia chłopakom.

Polecamy

Dyplomacja / Diplomatie (2014)

Akcja filmu skupia się na poczynaniach Dietricha von Choltitza, niemieckiego generała, wojennego gubernatora Paryża w trakcie II Wojny Światowej, który sprzeciwił się rozkazowi Hitlera, który nakazał zrównać miasto z ziemią.

x
Jesteś tutaj: Strona główna >> FilmyFilmy (Najnowsze filmy)
Sortuj wg: Najnowsze | Najstarsze | Najczęściej oglądane | Rok premiery


To Write Love on Her Arms
Kategoria: Dokumentalne, Język: Lektor pl, Rok: 2015

Renee jest marzycielką, ale w codziennym życiu zmaga się z wieloma demonami. Samookaleczaniem, depresją, uzależnieniem od narkotyków. Obserwujemy jej drogę do wyzdrowienia i normalnego życia, a wszystko dzięki wsparciu fundacji TWLOHA (To Write Love on Her Arms). Film na faktach. więcej >>

Oglądano: 42 razy | Dodano: 22.05.2015 r.

Zabawa w duszenie / The Choking Game
Kategoria: Dramat, Język: Lektor pl, Rok: 2014

Taryn jest zwyczajną nastolatką, która jak wiele dziewcząt w jej wieku pragnie czegoś więcej niż szare życie. Gdy w jej szkole pojawia się nowa uczennica, dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają. Nina namawia Taryn do udziału w niezwykle emocjonującej, ale i ryzykownej zabawie - uczy ją wstrzymywać oddech, aż do osiągnięcia stanu euforii. Taryn nie ma pojęcia, że takie igranie z własnym ciałem może być dla niej śmiertelnie niebezpieczne... więcej >>

Oglądano: 117 razy | Dodano: 20.05.2015 r.

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika / Dragonheart 3: The Sorcerer`s Curse
Kategoria: Przygodowe, Język: Lektor pl, Rok: 2015

Rycerz Gareth wyrusza na poszukiwanie komety. Po drodze spotyka smoka Drago. więcej >>

Oglądano: 203 razy | Dodano: 20.05.2015 r.

Dakota`s Summer
Kategoria: Dramat, Język: Napisy pl, Rok: 2014

Historia dziewczyny która poznaje tajemnicę sprzed osiemnastu lat. więcej >>

Oglądano: 129 razy | Dodano: 18.05.2015 r.

Love Is Strange
Kategoria: Dramat, Język: Napisy pl, Rok: 2014

Po ceremonii zaślubin na Manhattanie para gejów zostaje zmuszona do zamieszkania oddzielnie. więcej >>

Oglądano: 69 razy | Dodano: 18.05.2015 r.

Pingwiny z Madagaskaru / Penguins of Madagascar
Kategoria: Bajki, Język: Napisy pl, Rok: 2014

Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii `Madagaskar`, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów. Reżyseria: Simon J. Smith (`Film o pszczołach`). więcej >>

Oglądano: 190 razy | Dodano: 17.05.2015 r.

 Jeff Dunham Live All Over the Map
Kategoria: Komedie, Język: Napisy pl, Rok: 2014

Jeff Dunham (brzuchomówca) oraz jego goście (kukiełki) sprawią, że będziecie mieli ubaw po pachy. więcej >>

Oglądano: 138 razy | Dodano: 17.05.2015 r.

Son of a Gun
Kategoria: Dramat, Język: Lektor pl, Rok: 2014

Młody JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden - Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi... więcej >>

Oglądano: 432 razy | Dodano: 16.05.2015 r.

Bitva za Sevastopol
Kategoria: Dramat, Język: Napisy pl, Rok: 2015

Po wybuchu wojny studentka trafia na front. Dziewczyna staje się najlepszym snajperem. więcej >>

Oglądano: 445 razy | Dodano: 15.05.2015 r.

Wilkołacze sny / Nar dyrene drømmer
Kategoria: Horrory, Język: Napisy pl, Rok: 2014

Główna bohaterka tego filmu, 19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl), zaczyna odczuwać, że przestaje panować nad swoim ciałem. To, co dzieje się z jej organizmem, wydaje się mieć dziwny związek z wydarzenia rozgrywającymi się na rybackiej wyspie, zamieszkałej przez jej rodzinę, a także z chorobą jej matki, która od lat porusza się na wózku inwalidzkim. Dziewczynę wychowuje nadopiekuńczy ojciec w małym domu w pobliżu morza. Bohaterka podejmuje pracę w... więcej >>

Oglądano: 381 razy | Dodano: 09.05.2015 r.

Sortuj wg: Najnowsze | Najstarsze | Najczęściej oglądane | Rok premiery


Copyright @ 2010 - 2014 Filmy.134.pl

Administracja Filmy.134.pl, stanowczo zrzeka się z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.
Filmy nie są umieszczne na naszych serwerach, a jedynie informacje znalezione w internecie. Przebywając na tej stronie akceptujesz regulamin.
Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Polecane strony: Gry online : Wyszukiwarka Mp3